Kapına en yakın fırın!

Alışveriş Listem

[woosw_list]

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular
Anasayfa  / Sıkça Sorulan Sorular
ÜYELİK
Sitemize üye olmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Sepetinize beğendiğiniz ürün/ürünleri ekledikten sonar, siparişi tamamla > üye olmadan devam et seçeneğine tıklayın. Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için gerekli olan adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgileri doldurup, ödeme seçeneğinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Sitenin Üye Girişi bölümlerinde yer alan "Şifremi Unuttum" link'ine tıklayıp açılan sayfada, Tarihi Safranbolu Fırını Sanal Mağaza üyeliğinde kullandığınız email adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız email adresinize gönderilecektir.
Şifrenizi değiştirmek için “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Şifremi İşlemleri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.
Tarihi Safranbolu Fırını Sanal Mağaza'ya kayıtlı iseniz Giriş menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra "Şifre İşlemleri" bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan "Satın Al" butonuna tıklamalısınız. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp, ödemenizi kredi kartınız ve banka kartlarınız ile güvenle yapabilirsiniz Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.
Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapamazsınız.
Sadece İstanbul'a hizmet vermekteyiz.
Siparişlerinizin durumunu “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesini kullanarak inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu takip edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.
ÖDEME İŞLEMLERİ
Sanal mağazamızdan yapılan tüm alışverişlerde kredi kartına tek ödeme seçeneği sunuluyor. Taksitli ödeme seçeneği bulunmuyor.
Kredi kartı ödemelerinde ortaya çıkan hata uyarıları için kredi kartının ait olduğu bankaya başvurulması gerekiyor.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde ödemenizi kredi kartınız/banka kartınız ile güvenle yapabilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.
TESLİMAT SÜRECİ
Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor.
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz İstanbul içi belirli bölgelere kendi araçlarımızla yapmaktadır.
Tüm siparişleriniz İstanbul’un her yerine sipariş istenilen gün içinde teslim ediliyor.
Kargonun teslimat zamanı seçeneği bulunmuyor. Siparişinizi takiben ürünleriniz İstanbul’un her yerine, sipariş istenilen gün içinde teslim ediliyor. Siparişte belirli bir zaman da verilebilir.
İlk belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere yola çıkan kargonun adresi değiştirilemiyor.
Paketlerinizin yukarıda verilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda sikayet@safranbolufirini.com adresinden bize ulaşın. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Onun için: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmeyip tutanak tutturunuz. Tarihi Safranbolu Fırını Sanal Mağaza paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
Ürün adedinize göre kargo ücreti değişmiyor. Toplam yapılan alışverişe göre kargo ücreti değişiyor. Kargo ücretleri bölgeden bölgeye değişmektedir.
Hazır olan ürünler 1 saat içinde teslim edilmektedir.
Ertesi gün ya da belirli bir tarihte teslimat seçeneğimiz şu an için sadece İstanbul ile sınırlıdır.
İADE İŞLEMLERİ
Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı Tarihi Safranbolu Fırını ürünleri titizlikle paketleniyor. Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz. Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır.
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir. Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve bunun gibi hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir. Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yer almaktadır. Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir. Siparişinizle herhangi bir durumda bize info@safranbolufirini.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
Ürünler kargonuzun size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir.
İade etmek istediğiniz ürünlerin kargo masrafını Tarihi Safranbolu Fırını üstleniyor.
İade ettiğiniz ürünler Tarihi Safranbolu Fırını yetkilileri tarafından teslim alındığında size bilgi mesajı ulaşacaktır. Bunu takip eden 7 - 10 iş günü içerisinde ödediğiniz tutar kredi kartınıza iade edilecektir.
İade edeceğiniz ürünleri şubelerimize gönderebilirsiniz. İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.
ÜRÜN GAMI
Mağazalarımızda bulunan ve kargo ile gönderilebilecek her ürün sanal mağazamızdan da satın alınabilir.
Sanal mağazamızda açık ürün siparişi yapılabilirsiniz.
Pasta gibi açık satılan unlu mamullerimizin tazeliğini koruyabilmemiz için sadece İstanbul içi ilgili bölgelere teslimat yapıyoruz. İstanbul içi ilgili bölgelerden sipariş verebilirsiniz.
TEKNİK KONULAR
Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Dikkat: Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. Tarihi Safranbolu Fırını Sanal Mağaza, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
Müşteri isteklerini karşılamada kaliteli, hızlı, öncü, güvenilir hizmetler sunarız. Müşterilerimizden gelen görüşleri tüm yasal yükümlülükler çerçevesinde değerlendiririz. Müşterileri tam ve zamanında bilgilendirmeye önem verir, bilgilerin net ve anlaşılır olmasına özen gösteririz. Gelen tüm müşteri başvurularını kayıt altına alarak; Erişilebilirlik, İzlenebilirlik, Objektiflik, Şeffaflık "Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak hizmet verir. Müşteri Memnuniyeti sistemimizi düzenli aralıklarla gözden geçirerek; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın önerileri ile gelişime açık alanları tespit edip, sürekli iyileştirilmesini sağlarız. Geri bildirimlerin tarafımıza iletilmesi için çeşitli kanallar yaratır ve bu kanalları müşterilerimizle paylaşırız.

Başka bir sorunuz mu var?

Call Now Button